Hi Lo kaardimäng
See on väga lihtne kaardimäng, kus sa pead lihtsalt ära arvama, milline on järgmine kaart: kõrgem (hi) või madalam (lo).
Kuid Betfair pakub vaheldust. Arvuti arvab ära, kas kaart on suurem või väiksem, ja sina arvad ära, mitu kaarti arvuti ära arvab. See tähendab, mitu kaarti enne esimest viga üles keeratakse. Alati kasutatakse kaardirida (13 kaarti) 2-st kuni A-sse, kusjuures kõrgeim kaart on äss (A).
Kuidas teeb arvuti oma valiku?
Arvuti strateegia on tegelikult üsna lihtne. Ta teeb oma otsuse selle põhjal, kui palju kaarte on veel alles, millised neist on juba avatud ning millised on veel kinnised. Kui allesjäänud kinniste kaartide seas on võrdsel arvul suuremaid ja väiksemaid kaarte võrreldes viimati avatud kaardiga, siis eelistab arvuti arvata, et järgmine kaart on suurem.
Kui aga väiksemaid kaarte on rohkem kui suuremaid, siis arvuti eeldab, et järgmine kaart on väiksem.
Näiteks kui esimene avatud kaart on viiene, siis on järele jäänud ainult 3 väiksemat ja lausa 9 suuremat kaarti. Sellisel juhul ennustab arvuti, et järgmine kaart on tõenäoliselt suurem.
Kõigi avatud kaartide kõrval kuvatakse ka info selle kohta, kui palju on jäänud väiksemaid ja suuremaid kaarte. See aitab mängijatel paremini mõista, mille põhjal arvuti oma otsuse teeb, ja annab võimaluse hinnata omaenda võiduvõimalusi.

Kõrvalpakkumised
Lisaks panustamisele arvuti edule või selle vastu on selles mängus ka kõrvalpanuseid:
- 2 kaardi jooksu
- 3 kaardi jooksu
- 4 kaardi jooksu
- Ilma ässadeta
- Ilma peaga
2 kaardi jooks on kaks järjestikust kaarti kas kasvavas või kahanevas järjekorras (nt 2 ja 3 või kuningas ja kuninganna). Selle panuse tegemisel peaksite eeldama, et kaks kaarti on järjestikku.
3 kaardi jooks – kolm järjestikust kaarti kasvavas või kahanevas järjekorras (nt 2, 3 ja 4 või kuningas, kuninganna ja vask).
4 kaardi jooks – neli järjestikust kaarti kasvavas või kahanevas järjekorras (nt 2, 3, 4 ja 5 või kuningas, kuninganna, vask ja 10).
No Aces – panus, et kogu mängu jooksul ei jagata ühtegi ässakaarti.
No heads on panus, et kogu mängu jooksul ei jagata ühtegi pead (pead on kaardid alates jackist kuni ässani, st jack, dadam, kuningas ja äss). viimasena ilmunud kaart loetakse ka kõrvalpakkumistes, kuigi see tähendab kaotust.
Näiteks kui esimene kaart on kuningas, arvab arvuti, et järgmine kaart on väiksem. Kui aga ilmub äss, kuulutatakse mäng lõppenuks (kaotuseks). Juhul, kui sa arvasid, et mäng jääb ilma ässadeta, siis sa kaotad, sest äss ilmus mängu, kuigi see oli mängu lõpp.
See on üsna huvitav kihlvedude mäng, mis põhineb rohkem õnnel, kuid palju määrab ka tõenäosus, nii et kui sulle meeldib selline kihlvedu – proovi hi lo varsti!